Ąžuolo faneruotės apvalus valgomojo stalas TON 90Ø (190)xH75 cm

Pristatymo terminas 15-25 d.d.

Ekspozicijoje: yra.


Apvalus valgomojo stalas TON su stalviršio prailginimo galimybe. Prailginimui stalviršio šonai ištraukiamų bėgelių dėka ir įdedami vienas arba du prailginimo elementai po 50 cm pločio. Stalviršis pagamintas iš 5 cm storio MDF+ padengtas natūralaus ąžuolo faneruote, stalo kojos iš buko medžio masyvo. Stalas tonuotas juoda spalva, bei padengtas atspariu laku.


Pavargote ieškoti tobulos detalės, kuri suteiktų jūsų valgomajam kambariui išskirtinumo ir elegancijos? Ąžuolo faneruotės apvalus valgomojo stalas „TON” yra tai, ko jums reikia. Šis unikalus modelis sujungia aukščiausios kokybės medžiagas, dizaino išskirtinumą ir
funkcionalumą.
Stalo paviršius pagamintas iš prabangios ąžuolo faneruotės, kurios natūralus raštai ir spalvų niuansai suteiks šilumos jūsų namams. Apvali forma ne tik atrodo estetiškai, bet ir užtikrina patogumą bei erdvę visiems šeimos nariams ar svečiams.

Kojos – tai meno kūrinys. Juodos spalvos buko masyvo medienos konstrukcija ne tik garantuoja tvirtumą ir ilgaamžiškumą, bet ir atspindi modernaus dizaino tendencijas. Kiekviena koja yra kruopščiai suformuota taip, kad užtikrintų maksimalų stabilumą nepriklausomai nuo grindų paviršiaus.
Valgomojo stalas TON – tai daugiau nei eilinis stalas. Tai stilius, komfortas ir funkcionalumas viename. Tai galimybė mėgautis kiekvienu bendravimo momentu, žinant, kad kiekvienas detalė yra išskirtinio sumanymo ir meistriškumo rezultatas.

Įsigykite šį unikalaus dizaino ir struktūros stalą ir praturtinkite savo namų erdvę prabanga ir stilingumu, kuris išliks metų metus!

Kaina nuo 750 

Turime

Aprasymas Ąžuolo faneruotės apvalus valgomojo stalas TON 90Ø (190)xH75 cm

Natūralios ąžuolo faneruotės apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas – matmenys, medžiagos ir kainos: 

Apvalus išskleidžiamas stalas, stalviršis: MDF + natūralaus ąžuolo faneruotė, dažyta juoda spalva

Išskleidžiamas stalas, kojos: buko medžio masyvo, dažyto juoda spalva

Ąžuolo faneruotės apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas, matmenys: 90Ø (190)xH75 cm

Ąžuolo faneruotės apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas, kaina: 750€


Nuolaidos baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.

*Nurodyta kaina – apvalaus išskleidžiamo valgomojo stalo 90Ø (190)xH75 cm. su buko medienos, dažytomis juodos spalvos kojomis ir MDF + natūralaus ąžuolo faneruotės, dažytu juodos spalvos stalviršiu.