Kaip išsirinkti valgomojo kėdes

Renkatės valgomojo kėdes, tačiau nežinote, kokias kriterijais vadovautis? Manote, kad rasti idealias valgomojo kėdes – sunki užduotis? 

Tikimės, kad po keleto patarimų, kuriuos pateikiame šiame straipsnyje, valgomojo kėdes išsirinksite be jokio vargo.

O jums bus dar lengviau, jeigu ieškosite Juodasis Alksnis plačioje kokybiškų kėdžių pasiūloje. Čia rasite minkštas, odines ar aptrauktas gobelenu kėdes.

Patarimas #1: Valgomojo kėdes derinkite prie stalo

Minkštos valgomojo kėdės

Pirmiausia, valgomojo kėdes reikėtų derinti prie stalo. Na, o stalą – prie valgomojo interjero dizaino. Taigi seka tokia: nuspręskite intertejo stilių, raskite stalą, derinkite kėdes. 

Svarbu: Pasitikrinkite, kokie jūsų stalo išmatavimai bei pasiskaitykite apie konkrečias stalo ir kėdžių derinimo taisykles. Šią informaciją paruošėme jums straipsnyje “Valgomojo stalų idėjos, dizainai ir kėdės”.

Patarimas #2: Stilius – klasikinės ar modernios valgomojo kėdės?

Norėdami sukurti estetišką valgomąjį, turėtumėte apsispręsti, kas labiau atliepia jūsų skonį – klasikiniai ar modernūs baldai. Klasikinės valgomojo kėdės suteiks svetainei elegancijos ir prabangos jausmą, tuo tarpu modernios valgomojo kėdės – novatoriškumo ir minimalizmo įspūdį. 

Patarimas #3: Minkštos valgomojo kėdės – komfortas yra prioritetas!

Ar planuojate daug laiko praleisti prie stalo? Dirbti ar ruošti pamokas su vaikais? Ar tai šeimos pokalbių vieta? Tokiu atveju puikiai tiks minkštos valgomojo kėdės. Net ilgai ant jų sėdėdami nepavargsite, o kūnas jums padėkos. Tai – puikus pasirinkimas tiek namų svetainėms, tiek darbovietėms. 

Kadangi tiek lietuviškos kėdės, tiek itališkos kėdes yra gaminamos svarbą teikiant komfortui, Juodasis Alksnis produkcija yra itin kokybiška. Visos minkštos valgomojo kėdės yra pagamintos iš atrinktų medžiagų, kurios taip greitai neišsisėdi palyginti su kitomis, pigesnėmis kėdėmis.

Patarimas #4: Valgomojo kėdės su porankiais – reikia ar nereikia?

Valgomojo kėdės su porankiais

Taip pat nepamirškite nuspręsti, ar rinksitės valgomojo kėdes su porankiais. Žinoma, tokios kėdės užima daugiau vietos ir neretai yra brangesnės, tačiau porankiai suteikia daug privalumų: prabangos įvaizdį, prideda nemažai patogumo, nuima nuo rankų krūvį, o ir perkėlus į miegamąjį, šios kėdės atrodys tarsi savo vietoje. 

Minkštos valgomojo kėdės su metalinėmis kojomis – kodėl tai geriausias pasirinkimas?

Juodasis Alksnis pasiūloje pagrinde rasite medinio rėmo kėdžių su metalinėmis kojomis, kurios yra dažomos milteliniu būdu. Šiuo būdu dažytas metalas yra atsparus korozijai, spalva nenublunka, nesibražo ir kėdės tarnauja daug ilgiau! 

Bene svarbiausias pasirinkimas – gobelenas ar oda?

Jei ieškote ilgaamžiško bei solidžiai atrodančio sprendimo, rinkitės odines valgomojo kėdes. Jei norite minkšto prisilietimo ir švelnesnio dizaino – kėdes aptrauktas gobelenu. Juodasis Alksnis siūlo kėdžių iš itin aukštos kokybės itališkos natūralios odos ir prabangių gobeleno apmušalų. Abiejų apmušalų privalumus detaliau aptariame žemiau.

Odinės valgomojo kėdės – apgalvotas pasirinkimas! 

Odines kėdės
Odines kėdės
Odines kėdės
Odines kėdės

Šios kėdės pasižymi itin patraukliomis savybėmis:

  1. Lengva priežiūra – užtenka nuvalyti dulkes drėgna šluoste, impregnuota oda nesugers skysčių, o riebalų dėmes išvalyti užteks muilo arba acto tirpalu. 
  2. Pritaikytos jautriems – dulkių erkutės nesiveisia ant odos, kaip ant kitų audinių, tad odinės valgomojo kėdės bus tinkamos ir alergiškiems žmonėms ar mažiems vaikams.  
  3. Oda gali būti atnaujinama – jei paseno, atsibodo ar tapo neestetiška, nauja oda visas baldas ar atskiros jo dalys gali būti persiuvamos. Taip išgaunama naujo baldo išvaizda.
  4. Itališka natūrali eko oda – Juodojo Alksnio eko oda yra gabenama iš Italijos, jos aukšta kokybė yra patvirtinta tarptautiniu sertifikatu (ISO 9002). Ekologinė oda nėra sintetinis odos pakaitalas. Tai – natūrali oda, apdirbama taip, kad poveikis aplinkai būtų kuo mažesnis.
  5. Odiniai baldai yra draugiški šeimoms su vaikais ir augintiniais – oda beveik nesugeria kvapų ir skysčių, kuriuos skleidžia dažnas gyvūnas, o norint pašalinti plaukus, užteks tik vieno brūkštelėjimo; Vaikams užpylus skysčių ant sofos, ji iškart nesugers, tad greitai nuvalius – dėmių neliks. 
  6. Tvarus pasirinkimas – Odinės kėdės jums tarnaus dešimtmečius. Vėliau seną odą bus galima perdirbti, tad tai – vienas tvariausių sprendimų.

Valgomojo kėdės iš gobeleno – saviti privalumai 

Gobeleno kėdės
Gobeleno kėdės
Gobeleno kėdės
Gobeleno kėdės
  1. Lengva priežiūra – užtenka reguliariai siurbti ir vėdinti, naudojant dulkių siurblį arba šepetį; Galima naudoti profesionalias valymo paslaugas atnaujinti gobeleno kėdes iš pamatų.
  2. Estetika   Gobelenas suteikia minkštumo, švelnumo ir elegancijos pojūtį patalpoje. Jeigu odinės valgomojo kėdės priduoda griežtumo, gobeleninės suteikia jaukumo.
  3. Ilgaamžiškumas – kokybiški gobelenai yra sukurti ilgalaikiam vartojimui ir nesuplyš po poros metų intensyvaus naudojimo.
  4. Pasirinkimo įvairovė – galima rinktis iš natūralių, sintetinių ir mišrių pluoštų. O gobelenų spalvų pasiūla Juodasis Alksnis salone yra milžiniška!

Valgomojo kėdžių dizainas: nuo minimalizmo iki subtilios prabangos

Norite, kad jūsų valgomasis atrodytų moderniai, prabangiai, o galbūt pirmumą teikiate minimalizmui? Įvairių stilių kėdės gali sukurti norimą interjero akcentą jūsų namuose.

Minimalistinės valgomojo kėdės

Valgomojo kėdė
Valgomojo kėdė
Valgomojo kėdė

Jei norite universalių valgomojo kėdžių, minimalistinis stilius kaip tik jums. Neutralios spalvos, paprasti ir funkcionalūs dizaino sprendimai prisitaikys prie bene visų stalų stilių ir sienų spalvų, bet tuo pačiu išsiskirs savo minimalistiniu dizainu.

Modernios kėdės jūsų valgomajame

Modernios valgomojo kėdės
Modernios valgomojo kėdės
Modernios valgomojo kėdės

Ieškantiems išraiškingumo ir šiuolaikiškumo valgomajame, modernios valgomojo kėdės yra puikus pasirinkimas. Jas kuriant, daug dėmesio skiriama patogumui ir ergonomikai, o aiškios ir griežtos geometrinės formos valgomojo erdvę paverčia namų erdve, kurioje gera būti.

Niekada iš mados neišeinančios klasikinės kėdės

Klasikinės kėdės
Klasikinės kėdės
Klasikinės kėdės

Jei namuose kuriate išskirtinai prabangų ir gan “karališką” stilių ar klasikinis stilius yra labiausiai jums prie širdies, patariame rinktis klasikinio stiliaus kėdes. Šis valgomojo kėdžių dizainas „neišeis iš mados“. Klasikinės kėdės valgomajam pridės elegancijos, subtilumo ir estetikos.

Baltos, juodos ar spalvotos kėdės?

Žinoma, svarbu pasirinkti ir tinkamą kėdžių spalvą. Norite sukurti žaismingą valgomąjį? Rinkitės spalvotas kėdes. Stilių paįvairins geltonos, raudonos, rožinės, šviesiai mėlynos, žalsvos spalvų kėdės. Tuo tarpu tamsiai mėlyna kėdė – elegantiškas sprendimas, suteiksiantis valgomajam prabangos ir savotiško mistiškumo įspūdį. 

Abejojate tarp šviesių ar tamsių valgomojo kėdžių? Baltos ar šviesios valgomojo kėdės – šventiškesnis ir jaukesnis, juodos ar tamsios –  griežtesnis ir mažiau pretenzingas dėmių atžvilgiu. 

Ką pasirinksite Jūs? Jei dar dvejojate, Juodasis Alksnis svetainėje galite rasti įvairių spalvų ir atspalvių kėdžių, tad apsiriboti standartinėmis spalvomis neteks.

Puikus kainos – kokybės santykis

Nederėtų pamiršti, kad Juodojo Alksnio kėdžių kokybė visiškai atsveria jų kainą. Tai – ilgalaikis pirkinys, ištikimai tarnausiantis jums. Taip pat Juodasis Alksnis prisitaiko prie jūsų poreikių ir siūlo kelias pirkimo galimybes: galite mokėti iškart arba pirkti išsimokėtinai. 

Kokios valgomojo kėdžių kainos?

Kaina priklauso nuo apmušalo, dizaino sudėtingumo, dydžio ir papildomų detalių. Paprasta valgomojo kėdė kainuoja nuo 59 eurų. Vidutinė vienos kėdės kaina – apie 120 eurų. Prabangios valgomojo kėdės kainuoja tarp 150 ir 180 eurų. 

Kėdės internetu

Įsigykite kėdes internetu! Apstatyti savo valgomąjį nuo šiol galite itin lengvai – naršydami telefone, planšetėje ar kompiuteryje. Atsidarykite Juodasis Alksnis svetainę ir rinkitės iš beveik pusšimčio pasiūlymų!

O jei prireikė pagalbos renkantis ar įsigyjant prekes, skambinkite telefonu +37066379300 arba rašykite el. paštu [email protected].

Taip pat galite atvykti į fizinę parduotuvę, esančią Palemono g. 7D, Kaune ir nusipirkti ar užsisakyti norimus baldus salone.