Itališko stiliaus minkšti baldai

Propaguojame itališko dizaino minkštųjų svetainės baldų gamybą, reklainerio funkcijas turinčių baldų gamybą. Tokie baldai patogūs sėdėti, pasižymi stilinga išvaizda, tačiau nepaisant paminėtų privalumų, šiuose balduose nėra pastoviam miegojimui įrengto mechanizmo ir dėžės, skirtos patalynei laikyti.

Paprasto dizaino minkšti baldai su miegamu mechanizmu

Mažesniąją dalį mūsų pasiūlos sudaro „paprastojo“ dizaino minkštieji baldai. Taip juos vadiname dėl to, kad dar iš pat pradžių kuriant baldą panaudojus dėžę, skirtą patalynei sudėti ir įmontavus daug vietos reikalaujantį mechanizmą, skirtą pastoviam miegojimui, baldo minkštosios dalies stilingai išvaizdai sukurti galimybių liko labai nedaug. Tačiau tokie baldai yra populiaresni dėl savo funkcionalumo.

Odiniai minkšti baldai

Mūsų favoritas ir stiprioji vieta – NATŪRALIA oda aptraukti minkštieji baldai. Turime patirties ir įgūdžių tinkamai ir teisingai atlikti darbus nuo ODOS pasirinkimo pagal jos kokybę, aptikti ir šalinti jos defektus, sukirpti, susiūti, aptraukti ir galiausiai „išglostyti“, kad odinis baldas atrodytų nepriekaištingai.

NATŪRALIĄ odą jau daugelį metų importuojame iš Italijos Arzignano regiono, lyderiaujančio Europoje tarp natūralios odos išdirbėjų. Jie odos žaliavą superka iš visos Europos, taip pat ir iš Lietuvos.

Reikia paminėti, jog odinių baldų gamybos patirties sėmėmės italų gamintojų fabrikuose. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, jog Italijoje pagaminti odiniai baldai kainuoja tikrai nemažai, o, pavyzdžiui, reklainerio funkcijas turinčių amerikietiško stiliaus baldų gaminama labai mažai, todėl rinkdamiesi baldus turite tai įvertinti.