Labiausiai yra vertinami medienos masyvo, kitaip tariant, tikros medienos baldai. Jie – ilgaamžiai ir malonūs liesti, savo natūralumu paskleidžiantys šilumą Jūsų namuose. Medinius paviršius galima kuo puikiausiai restauruoti ir tuo būdu kokybiškai panaikinti laiko ar mechaninio poveikio požymius.

 

Siūlome ąžuolo ir pušies masyvo indaujų, komodų, spintų, stalų, staliukų, kėdžių. Yra pušies masyvo klasikinio ar modernaus stiliaus baldų, kurių paviršius nepadengtas nei beicu, nei laku. Jų apdailą galėsite pasidaryti patys – atllikti vadinamąjį dekupažą savo pasirinktomis medžiagomis ir būdais. Susikursite baldus sau arba savo artimiesiems!

Medienos lukštu faneruoti korpusiniai baldai išsiskiria idealiai suderintu medienos raštu. Baldiniam lukštui gaminti naudojama itin vertinga, aukščiausios kokybės mediena, o faneravimo procesas vykdomas atidžiai ir labai kruopščiai, dėl to nėra pigus. Visa tai leidžia šių baldų paviršiui pasipuošti individualiu lukšto piešiniu, todėl baldai yra originalūs, išskirtiniai, galintys patenkinti išrankiausio kliento skonį. 

Korpusinių baldų medžiagos