Jei turite šunį ar katę, baldų pirkimas tampa dar labiau komplikuotas. Jūs žinote, kokie stiliai, audiniai ir spalvos Jums patinka, bet taip pat žinote, kad naujosios sofos būklė didele dalimi priklauso nuo jūsų keturkojo malonės. Ir net jei mūsų augintiniai nesistengia jų specialiai sugadinti, baldai vis tiek dėvisi ir tepasi, nes ant jų laipiojama, sėdima, vaikštoma.

Oda

Bene geriausias pasirinkimas – odiniai apmušalai. Kai kurie gyvūnai netgi nemėgsta ant jų sėdėti ar miegoti. Odinę sofą paprasta nuvalyti, prie jos nelimpa gyvūno šeriai. Jūsų gyvūnas blogiausiu atveju gali būti kaltas dėl kelių skylučių, bet paprastai jos nėra labai pastebimos. Pasirinkti baldų apmušalus siūlome iš tikrai plataus kategorijų ir atspalvių asortimento.

Gobelenas

Jeigu jūsų namuose gyvena šuo arba katė, pirkdami minkštus baldus, pasirinkite paprastus, lygaus paviršiaus veliūrinius audinius, jų pasiūlyti turime pakankamai nemažą asortimentą. Tuomet gyvūnui bus labai sudėtinga įsikabinti į apmušalus.

Dėl gyvūnų atsiradusias dėmes ar kvapus visada galite pašalinti pasitelkdami „JUODASIS ALKSNIS“ salonuose siūlomas priemones: „Leather Master” ir „Textile Clean & Protect“.