„JUODASIS ALKSNIS“ miegui pritaikytų sofų gamyboje naudoja aukštos kokybės belgų gamybos miegamuosius mechanizmus, o sėdėjimo komfortui – reklainerius, pasižyminčius tvirtumu bei funkcionalumu.

Reglaineris

Reklaineris – tai mechanizmas pakojai išlankstyti bei leidžiantis baldo nugarėlę atlenkti iki gulimos padėties. Fotelis su šiuo mechanizmu valdomas vienu lengvu rankos judesiu pasirenkant optimalią poziciją.

Bendrovė baldų gamyboje naudoja dviejų rūšių reklainerio mechanizmus:
1) reklainerio mechanizmą, leidžiantį baldą išlankstyti, sukti apie savo ašį, pasirinkti supamąją padėtį. NAUJOVĖ- galima pasirinkti supimo stabdymo funkciją. 2) Reklainerį, skirtą tik baldui išlankstyti (be supimo ir sukimosi aplink f-jų). 

Naudojimas

Patraukus rankenėlę išorinėje fotelio dalyje automatiškai išsilanksto pakoja.
Stipriau atsilošus, fotelio nugarėlė atsilošia iki gulimos padėties.
Į pradinę padėtį baldas grąžinamas pasilenkus į priekį ir kojomis spustelėjus pakoją žemyn

Miegamieji išlankstomi sofų mechanizmai

Įvairius „JUODASIS ALKSNIS“ gaminamus sofų modelius galima naudoti ir kaip lovas. Sofose naudojame belgų gamybos miegamąjį mechanizmą.

“Meratoile 6M” – trigubo sulankstymo mechanizmas, kurį sudaro metalinis karkasas, klijuotos medienos skersiniai, polipropilieninis pagrindas (tentas) ir tankinto porolono čiužinys. Šie mechanizmai įtaisomi ir visų kitų modelių sofose, kuriose tokio mechanizmo sumontavimas galimas.

Įspėjimai

● Išlankstomi miegamieji mechanizmai nėra skirti patogiam, pastoviam naudojimui ir ypač dviems ar daugiau žmonių vienu metu. Šis mechanizmas skirtas retam naudojimui svečiams, taip pat jis yra pakankamai patogus miegoti vienam.

● neleiskite vaikams žaisti šiais mechanizmais;

● nenaudokite tirpiklių metalinėms mechanizmo dalims valyti – pakaks drėgnos servetėlės;

● jei mechanizmas girgžda, patepkite judamąsias jo dalis alyva;

● nestovėkite ir nesėdėkite sofos miegamojo mechanizmo galvūgalyje ar kojūgalyje;

● nuklokite patalynę, norėdami sulankstyti mechanizmą.