Norite, kad valgomojo stalas būtų ne tik funkcionalus baldas, bet ir išskirtinis dizaino akcentas? 

Juodojo Alksnio stilingi valgomojo stalai turi įvairių stalviršių, apdailos variantų ir spalvų, todėl galite sukurti prabangų įvaizdį – be jokio interjero dizainerio!

Pateikiame gidą, kaip greitai ir lengvai išsirinkti stilingą valgomojo stalą. 

Susipažinkite su įvairaus dizaino valgomojo stalais

Ar žinote, kaip atrodo modernūs valgomojo stalai?

Modernūs valgomojo stalai pasižymi švariomis ir tiesiomis linijomis, pabrėžiančiomis paprastumą, bet tuo pačiu ir turinčiomis „wow“ efektą. Juose dažnai naudojamos tokios medžiagos kaip metalas ir lygi apdaila, todėl sukuriamas rafinuotas ir stilingas vaizdas.

Šiuolaikinis interjero stilius gali turėti išskirtines formas ir unikalius pagrindus, kurie suteikia meniškumo Jūsų bendrai valgomojo erdvei.

Skandinaviški valgomojo stalai – paprasti, bet estetiški

Kalbant apie skandinavišką interjero stilių, spalvų paletė dažniausiai būna neutrali. Naudojant tokias spalvas kaip medžio, šviesiai pilka ir balta, skandinaviškas stilius atrodo švariai ir ramiai. 

Medinis stalviršis suteikia papildomos šilumos, lengvumo ir paprastumo. Ieškokite tokio valgomojo stalo, kuris pasižymi tiesiomis linijomis, lygiais paviršiais ir yra orientuotas į funkcionalumą, kuris atspindi skandinaviškus minimalizmo ir praktiškumo principus.

Minimalus interjero stilius

Jei mėgstate supaprastintą dizainą ir minimalų interjerą, turbūt norėsite ir tai atspindinčio valgomojo stalo. 

Rinkitės tokį valgomojo stalą, kuris suteikia šiuolaikišką, modernią ir stilingą išvaizdą, tačiau nėra per daug „apkrautas“ detalėmis ir išsiskiriantis iš bendro namų interjero. 

Kadangi svarbiausia yra funkcionalumas ir kokybė, ieškokite paprasto, bet tuo pačiu ir tvirto valgomojo stalo. 

Industrinis interjero stilius

Masyvus interjero stilius yra modernus, tačiau su palikta seno pastato ar neapdoroto paviršiaus užuomina ir miestietišku įvaizdžiu. 

Bendras vaizdas dažniausiai būna toks: mūrinės sienos, plieninės sijos, sudeginta mediena ir neapdorotas betonas – nepaprasta industrinio stiliaus estetika. Ieškokite prislopintos juodos, rudos ar pilkos spalvos valgomojo stalo.

Eklektiškas interjero stilius

Eklektiškas interjero dizaino stilius sujungia įvairių stilių ir laikotarpių stalų dizainus į vieną vietą. Paprastai visame pasaulyje populiariausia valgomojo zoną modeliuoti iš skirtingų raštų, kad ji atrodytų kaip galima labiau ekstravagantiška. 

Išskirtinis dalykas šiame stiliuje yra tai, kad bet koks valgomojo stalas gali būti tinkamas (ypač raštuotas), tačiau turite būti užtikrinti, kad jis atskleidžia Jūsų asmenybę. 

Valgomojo stalo spalvų įvairovė ir kaip suderinti?

Stalviršio ir valgomojo stalo kojų spalva – svarbūs elementai bendrame namų dizaine.

Keletas patarimų, padėsiančių išsirinkti tobulą valgomojo stalo spalvą:

  • Venkite baltos ir šviesios medienos, jei turite vaikų ar augintinių;
  • Tamsaus medžio grindys puikiai dera su baltais (marmuro imitacijos) stalviršiais;
  • Spalvotas grindų plyteles galite sušvelninti natūralaus medžio spalvos stalviršiu;
  • Tamsiai rudi stalviršiai puikiai derės prie šviesių sienų, sendinto, balinto ąžuolo ar riešuto imitacijos grindų;
  • Šviesūs stalviršiai dera tiek šviesiomis tiek tamsesnėmis spalvomis nudažytų sienų. Tai yra puikus akcentas prie tamsesnio atspalvio ąžuolo, riešuto ar kitų medienos grindų.

Kaip priderinti valgomojo kėdes?

Kai nuspręsite kokį valgomojo stalo stilių ketinate pasirinkti, kitas žingsnis bus apsvarstyti, kokias kėdes planuojate įsigyti. Dažniausiai reikiamas kėdžių kiekis būna nurodytas perkamo stalo dokumentuose. 

Įsitikinkite, kad turėsite pakankamai vietos keliams ir ar galite sukryžiuoti kojas po stalu. Taip pat atsižvelkite į kėdžių medžiagą ir paminkštinimą bei užtikrinkite, jog jos yra patogios.

PATARIMAS: valgomasis stalas su plonesnėmis kojomis arba kai kojos yra kampuose, padės lengviau „įspausti“ papildomą kėdę.

Apvalus valgomojo stalas ir kėdės jam

Apvalūs valgomojo stalai geriausiai tiks kėdės su apvalia nugarėle. Tokia kėdės forma atrodys gražiausiai, nes stalo forma perkeliama į kėdžių formą, kad būtų sukurta baldų harmonija, jauki ir miela aplinka.

Išskleidžiamas valgomojo stalas ir kėdės jam

Išskleidžiamas valgomojo stalas puikiai dera su tokiomis kėdėmis, kurias galite panaudoti ir kitose erdvėse (ofisuose, svetainėse, „walk in“ spintose), kol virtuvės stalas nebūna padidintas. 

Valgomojo stalas su metalo apdaila ir kėdės jam

Jei Jūsų įsigytas stalas su metalo apdaila, derinkite stalo ir kėdžių kojas. Taip akimirksniu sujungsite visą valgomojo komplektą į vieną konceptą.

PATARIMAS: užtikrinkite, kad stalo aukštis atitiktų jūsų kėdžių aukštį. 

Stilingo valgomojo stalo kaina

Stilingi valgomojo stalai kainuoja įvairiai: priklausomai nuo jų stalviršio, dydžio ir mechanizmo, ar tai išskleidžiamas stalas ar ne. 

Mažesni virtuviniai stalai kainuoja tik nuo 390 eur, o dideli valgomojo stalai gali kainuoti virš 590 eurų ir kilti virš 1000.

Reikalinga konsultacija?

Suprantame, kad renkantis virtuvės ar valgomojo stalą gali kilti daugybė klausimų, tad maloniai jus pakonsultuosime telefonu +370 66379300, el. paštu: [email protected] arba gyvai mūsų salone Kaune, adresu Palemono g. 7D.

Svarbu paminėti, kad virtuviniai stalai ir kėdės pagal užsakymą nėra gaminami, todėl tikimės, kad rasite sau tinkamus baldus mūsų plačiame kataloge. 

Jūsų namai tikrai nusipelno kažko naujo, ypatingo ir įdomaus!