Akcija!

Belgiškas apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas TON – 120ØxH75

Pristatymo terminas: 20-40 d.d.

Ekspozicijoje: yra


Apvalus valgomojo stalas TON su stalviršio prailginimo galimybe. Prailginimui stalviršio šonai ištaukiami bėgelių dėka ir įdedami vienas arba du prailginimo elementai po 50 cm pločio. Stalviršis pagamintas iš 5 cm storio MDF+ padengtas natūralaus ąžuolo faneruote, stalo kojos iš buko medžio masyvo. Stalas tonuotas juodos spalvos dažais, bei padengtas atspariu laku.


Pavargote ieškoti tobulos detalės, kuri suteiktų jūsų valgomajam kambariui išskirtinumo ir elegancijos? Ąžuolo faneruotės apvalus valgomojo stalas „TON” yra tai, ko jums reikia. Šis unikalus modelis sujungia aukščiausios kokybės medžiagas, dizaino išskirtinumą ir
funkcionalumą.
Stalo paviršius pagamintas iš prabangios ąžuolo faneruotės, kurios natūralus raštai ir spalvų niuansai suteiks šilumos jūsų namams. Apvali forma ne tik atrodo estetiškai, bet ir užtikrina patogumą bei erdvę visiems šeimos nariams ar svečiams.

Kojos – tai meno kūrinys. Juodos spalvos buko masyvo medienos konstrukcija ne tik garantuoja tvirtumą ir ilgaamžiškumą, bet ir atspindi modernaus dizaino tendencijas. Kiekviena koja yra kruopščiai suformuota taip, kad užtikrintų maksimalų stabilumą nepriklausomai nuo grindų paviršiaus.
Valgomojo stalas TON – tai daugiau nei eilinis stalas. Tai stilius, komfortas ir funkcionalumas viename. Tai galimybė mėgautis kiekvienu bendravimo momentu, žinant, kad kiekvienas detalė yra išskirtinio sumanymo ir meistriškumo rezultatas.

Įsigykite šį unikalaus dizaino ir struktūros stalą ir praturtinkite savo namų erdvę prabanga ir stilingumu, kuris išliks metų metus!

Kaina nuo 550 

Turime

Kategorija:

Aprasymas Belgiškas apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas TON – 120ØxH75

Natūralios ąžuolo faneruotės apvalus išskleidžiamas valgomojo stalas – matmenys, medžiagos ir kainos: 

Apvalus išskleidžiamas stalas, stalviršis: MDF + natūralaus ąžuolo faneruotė, dažytas juoda spalva

Išskleidžiamas stalas, kojos: buko medžio masyvo, dažytos juoda spalva

Ąžuolo faneruotės išskleidžiamas valgomojo stalas, matmenys: 120Ø (220)xH75 cm

Ąžuolo faneruotės išskleidžiamas valgomojo stalas, kaina: 950€ 550


Nuolaidos baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.

*Nurodyta kaina – apvalaus išskleidžiamo valgomojo stalo 120Ø (220)xH75 cm. su buko medienos, su kojomis dažytomis juoda spalva ir MDF + natūralaus ąžuolo faneruotės, dažytu juodos spalvos stalviršiu.