Valgomojo kėdė JA-K04

Pristatymo terminas 60-90 d.d.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected]


Jei ieškote valgomojo kėdės, kuri ne tik patenkintų jūsų praktinius poreikius, bet ir sužavėtų jūsų akis ir širdį, tuomet ši kėdė yra skirta jums!

Ji yra aptraukta natūralia Toledo oda, kuri yra laikoma ir prabangos ir elegancijos simboliu. Dėl to kiekviena kėdė yra unikali ir turi savo charakterį. Toledo oda taip pat yra nepaprastai minkšta ir švelni, todėl sėdint ant jos jausitės kaip ant debesies. Kėdės dizainas pasižymi modernumu, bet taip pat dera ir prie klasikinio, kuomet norima sukurti harmoningą atmosferą. Kojos yra pagamintos iš kokybiško metalo, kuris suteikia šiai kėdei tvirtumo ir patvarumo. Atlošas ir sėdynė yra suformuoti taip, kad prisitaikytų prie jūsų kūno formos ir užtikrintų ergonomiškumą ir komfortą.

Ši valgomojo kėdė yra labai lanksti ir universali ir puikiai tinka prie bet kokio interjero stiliaus. Ji gali būti puikiu akcentu prie modernaus, minimalistinio, skandinaviško ar kitų stilių. Galite rinktis iš daugelio spalvų variantų, kurie atitinka jų skonį ir poreikius. Suteikiame galimybę rinktis nuo šviesių ir neutralių atspalvių, tokių kaip balta, pilka, kremine, iki tamsesnių ir ryškesnių tonų, tokių kaip juoda, raudona, mėlyna ar žalia. Be to, klientai gali pasirinkti alternatyvų aptraukimo variantą – gobeleną. Tai yra audinys, pagamintas iš natūralių ar sintetinių medžiagų. Gobelenas yra patvarus, atsparus dėvėjimui ir nešvarumams, taip pat turi savitą tekstūrą ir raštą, kuris suteikia šioms kėdėms unikalumo ir originalumo. Ši valgomojo kėdė yra it meno kūrinys, kuris papuoš jūsų erdvę ir suteiks malonių akimirkų prie stalo!

Kaina nuo 150 

Aprasymas Valgomojo kėdė JA-K04

Valgomojo kėdės matmenys ir kaina:

(plotis x gylis x aukštis)

 

Kėdės kaina su gobelenu – 150€ 

Odinės kėdės kaina su NATŪRALIA K-4000 kategorijos Toledo oda – 220€

  • Apmušalų spalvas galima pasirinkti