Valgomojo stalas ALPINA-WHITE 160 (205)x90xH76 cm

Pristatymo terminas: rugpjūčio – rugsėjo mėn.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected] arba užklausos langelyje


Valgomojo stalasALPINAWHITE“: Elegancija ir funkcionalumas Jūsų namams

Tai stalas, kuris ne tik gali tapti jūsų namų širdimi, bet ir atspindėti šiuolaikinio dizaino viršūnę – šis valgomojo stalas yra būtent toks. Tai neeilinis stalas, kuris sužavės kiekvieną, kas įžengs į jūsų valgomąjį.

Unikalus Dizainas: „ALPINA-WHITE“ išsiskiria savo marmuro efekto stalviršiu, kuris yra ne tik vizualiai traukiantis, bet ir praktiškas. Subtilios baltos ir pilkos spalvos gyslos ant šviesaus fono suteikia stalui ypatingos prabangos įspūdį, o tuo pačiu užtikrina paprastą ir lengvą derinimą su kitais interjero elementais.
Patvarumas ir Stabilumas: Stalo kojos pagamintos iš juodo metalo, formuojančio įdomią geometrinę kompoziciją, ne tik suteikia jam modernų įvaizdį, bet ir garantuoja ilgaamžiškumą. Stalas sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalų stabilumą net ir intensyviausio naudojimo metu.
Funkcionalumas: „ALPINA-WHITE“ stalas yra pakankamai erdvus, kad sutilptų visa šeima ar draugų būrys, tačiau jo dizainas leidžia sutaupyti vietos jūsų namuose. Tai idealus pasirinkimas tiek kasdieniams pietums, tiek šventinėms vakarienėms.

Šis keraminis stalas puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui. Jis neabejotinai taps jūsų namų akcentu ir susilauks daugybės komplimentų iš svečių!

Kaina nuo 1400 

Aprasymas Valgomojo stalas ALPINA-WHITE 160 (205)x90xH76 cm

Keramikinio valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Ištraukiamas valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, balta spalva.

Išskleidžiamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Valgomojo stalas, matmenys: 160 (200)x90xH76 cm

Keraminis valgomojo stalas, kaina: 1400€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.


*Svarbu: perkeliant stalą negalima imti už stalo stalviršio, būtina imti už metalinės konstrukcijos.