Valgomojo stalas ARTISTICO-BRONZE 180 (260)x90xH76 cm

Pristatymo terminas: 30-45 d.d.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected] arba užklausos langelyje


Ieškote valgomojo stalo, kuris ne tik atliktų savo pagrindinę funkciją, bet ir taptų namų dvasios atspindžiu? Valgomojo stalas „ARTISTICO-BRONZE“ – tai ne tik baldas, tai meno kūrinys, kuris sukurs nepakartojamą atmosferą kiekviename namų kampelyje!

Prabangus marmuro imitacijos stalviršis su unikaliais, natūraliais raštais suteikia stalui išskirtinumo. Kiekvienas stalviršis yra vienetinis – lygiai taip pat, kaip ir gamtoje nėra dviejų vienodų akmenų. Stalviršio atspalviai yra sodrūs ir gyvi, o paviršius – itin atsparus kasdieniam naudojimui.
Stalo kojos yra ne mažiau įspūdingos – juodos spalvos metalas su auksiniais akcentais pabrėžia modernų dizainą ir suteikia stabilumą. Šis derinys ne tik atrodo elegantiškai, bet ir garantuoja ilgaamžiškumą.
Funkcionalumas ir Universalumas. „ARTISTICO-BRONZE“ yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina erdvę ir komfortą. Stalas yra pakankamai erdvus, tad prie jo patogiai sutelpa didelė šeima ar draugų būrys. Be to, jis puikiai tinka tiek šiuolaikiškam, tiek klasikiniam interjerui, suteikdamas namams prabangos ir šilumos pojūtį.
Investicija į namų estetiką. Rinkdamiesi valgomojo stalą, investuojate ne tik į baldą, bet ir į savo namų estetiką. Tai stalas, kuris su amžiumi tik įgauna vertę ir grožį, o jo unikalus dizainas ir kokybiškos medžiagos užtikrina, kad jis bus Jūsų namų puošmena ilgus metus.

Keramikinis valgomojo stalas „ARTISTICO-BRONZE“ atneš į Jūsų namus meno ir funkcionalumo harmoniją. Tai ne tik vieta, kur susirenka šeima pietums, bet ir erdvė, kurioje gimsta geriausi gyvenimo momentai!

Kaina nuo 1250 

Aprasymas Valgomojo stalas ARTISTICO-BRONZE 180 (260)x90xH76 cm

Keramikinis valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Ištraukiamas valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, bronze spalva.

Išskleidžiamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Valgomojo stalas, matmenys: 180 (260)x90xH76 cm

Keraminis valgomojo stalas, kaina: 1250€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.


*Svarbu: perkeliant stalą negalima imti už stalo stalviršio, būtina imti už metalinės konstrukcijos.