Valgomojo stalas DORIAN-BRONZE 180 (220-260)x90xH77 cm

Pristatymo terminas: 30-45 d.d.

Ekspozicijoje: yra.


Suvokiame, kad valgomasis – tai ne tik vieta pavalgyti, bet ir erdvė, kurioje kuriami prisiminimai, dalijamasi pokalbiais ir švenčiamos ypatingos progos. Būtent todėl pristatome valgomojo stalą „DORIANBRONZE“– elegancijos ir funkcionalumo derinį, kuris pakylės Jūsų valgomojo interjerą į naują lygį!

Kiekvienas „DORIANBRONZE“ stalo elementas atspindi rafinuotą skonį ir ypatingą dėmesį detalėms:

Žavingas dizainas: Šiuolaikiškos linijos harmoningai dera su klasikiniais elementais, kurie sukuria nesenstantį ir universalų stilių. Tamsios spalvos metalinės ir išskirtinės formos kojos suteikia stalui tvirtumo ir modernumo, o marmuro imitacijos keramikinio stalviršio rafinuotumas žavi savo elegancija.

Praktiškumo pavyzdys: Valgomojo stalas „DORIAN-BRONZE“ stalas ne tik džiugina akį, bet ir pasižymi praktiškumu. Stalviršis atsparus įbrėžimams, dėmėms ir karščiui, tad jo priežiūra tikrai netaps varginančia užduotimi. Be to, išskleidžiamas mechanizmas leidžia patogiai susodinti didesnę draugų ar šeimos kompaniją, paverčiant kiekvieną susitikimą nepamirštama patirtimi.

Universalumas be kompromisų: Nesvarbu, koks Jūsų interjero stilius, „DORIAN-BRONZE“ stalas sklandžiai įsilies į jį ir taps ryškiausiu akcentu. Nesvarbu ar tai būtų modernus, klasikinis, skandinaviškas ar net industrinis interjeras – šis stalas ras savo vietą bet kurioje erdvėje.

Nepriekaištinga kokybė: Šis keraminis (keramikos) stalas pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir keramikos, siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir patikimumą. Šiuo stalu galėsite džiaugtis ne vienerius metus, nebijodami nusidėvėjimo ar estetinės vertės praradimo!

Kaina nuo 1250 

Aprasymas Valgomojo stalas DORIAN-BRONZE 180 (220-260)x90xH77 cm

Keraminio valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Ištraukiamas valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, bronze spalva.

Išskleidžiamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Valgomojo stalas, matmenys: 180 (220-260)x90xH77 cm

Keraminis valgomojo stalas, kaina: 1250€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.


*Svarbu: perkeliant stalą negalima imti už stalo stalviršio, būtina imti už metalinės konstrukcijos.