Valgomojo stalas DORIAN-LAVA 180 (220-260)x90xH77 cm

Pristatymo terminas 30-45 d.d.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected] arba užklausos langelyje


Ieškote valgomojo stalo, kuris atitiktų aukščiausius dizaino ir funkcionalumo standartus? Valgomojo stalas „DORIANLAVA” yra puikus pasirinkimas, kuris ne tik papuoš Jūsų erdvę, bet ir suteiks maksimalų komfortą kasdieniame naudojime.

„DORIAN-LAVA” išsiskiria savo moderniu dizainu, kuris derina tamsiai pilkos spalvos stiklo keramikos stalviršį su unikalia X formos metaline koja. Stalviršis pagamintas iš aukštos kokybės stiklo keramikos, kuri yra atspari aukštoms temperatūroms ir įvairioms kasdienėms apkrovoms, užtikrinant stalui ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Stalviršis leidžia patogiai sutalpinti visus šeimos narius ar svečius, o tai yra ypač svarbu šventėms ar šeimos pietums. Be to, jis yra ypatingai lengvai valomas ir prižiūrimas, kas yra itin svarbu užimtiems žmonėms.

Valgomojo stalas puikiai tinka įvairių stilių interjerams. Jis gali būti derinamas tiek su moderniomis, tiek su klasikinėmis kėdėmis, o tai reiškia, kad jis lengvai įsilieja į bet kokį namų dekorą. Tai leis Jums eksperimentuoti su įvairiais aksesuarais ir dekoracijomis, kad sukurtumėte unikalų ir asmenišką jūsų namų stilių.

Šis stalas yra puiki investicija, kuri džiugins Jus ir Jūsų šeimą ilgus metus!

Kaina nuo 1250 

Aprasymas Valgomojo stalas DORIAN-LAVA 180 (220-260)x90xH77 cm

Valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Ištraukiamas valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, tamsiai pilka spalva.

Išskleidžiamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Valgomojo stalas, matmenys: 180 (220-260)x90xH77 cm

Valgomojo stalas, kaina: 1250€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.


*Svarbu: perkeliant stalą negalima imti už stalo stalviršio, būtina imti už metalinės konstrukcijos.