Valgomojo stalas FLAME-WHITE 180 (225)x90xH75 cm

Pristatymo terminas 30-45 d.d.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected] arba užklausos langelyje


Įsivaizduokite erdvę, kurioje kiekvienas pietų laikas tampa ypatingu įvykiu. Valgomojo stalas FLAME-WHITE yra sukurtas būtent tokiai aplinkai. Tai ne tik stalas, bet ir meno kūrinys, kuris suteiks išskirtinumo Jūsų namų interjerui.

Dizainas: Šio stalo dizainas – tai modernumo ir prabangos kombinacija. Baltas imitacinio marmuro efekto stalviršis, suteikia šviesos ir erdvės pojūtį. Tamsios, tvirtos kojos kontrastuoja su stalviršiu, pabrėždamos jo švarą ir eleganciją.
Funkcionalumas: keramikinis stalas yra ne tik estetiškas, bet ir praktiškas. Jo plotis leidžia komfortiškai sutalpinti visus pietų dalyvius, o aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.
Universalumas: Nors šis stalas puikiai tinka moderniam interjerui, jis taip pat lengvai prisitaiko prie kitų stilių. Jis gali tapti pagrindiniu akcentu minimalistiniame ar skandinaviškame namų kampelyje.
Jūsų namų širdis: Keraminis valgomojo stalas FLAME-WHITE – tai vieta, kur susirenka šeima, kur draugai dalijasi istorijomis, o kasdienybė tampa švente. Tai investicija į namų šilumą ir jaukumą, kurioje kiekvienas detalė yra apgalvota Jūsų komfortui užtikrinti!

Kaina nuo 990 

Aprasymas Valgomojo stalas FLAME-WHITE 180 (225)x90xH75 cm

Keramikinio valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Ištraukiamas valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, balta spalva.

Išskleidžiamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Valgomojo stalas, matmenys: 180 (225)x90xH75 cm

Keraminis valgomojo stalas, kaina: 990€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.


*Svarbu: perkeliant stalą negalima imti už stalo stalviršio, būtina imti už metalinės konstrukcijos.