Išsukamas stalas GENESIS-TAUPE 130 (190)x100xH75 cm

Pristatymo terminas 30-45 d.d.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected] arba užklausos langelyje


Svarstote, kaip suteikti savo namų erdvei išskirtinumo ir funkcionalumo? Išsukamas stalas „GENESISTAUPE” yra tai, ko ieškote. Šis modernus ir elegantiškas stalas yra ne tik praktiškas, bet ir puikus interjero akcentas, kuris pridės jūsų namams šiuolaikiško žavesio.

Pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, šis stalas pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. Jo viršus dengtas marmuro imitacijos keramika, kurios natūralios spalvų gradacijos ir raštai kiekvienam stalui suteikia unikalumą. Marmuro tekstūra ne tik atrodo prabangiai, bet ir yra lengvai prižiūrima, užtikrinant, kad stalas išliks nepriekaištingas metų metus.

Neįprasta ir patogu – “GENESIS-TAUPE” stalas turi išsukamą funkciją, leidžiančią jums prisitaikyti prie bet kokio susibūrimo dydžio. Ar tai būtų šeimos pietūs ar didelė vakarienė su draugais, šis stalas lengvai sutalpins visus svečius, suteikdamas komfortą ir erdvę bendravimui.

Įsigykite stalą išsukamą stalą ir mėgaukitės ne tik jo funkcionalumu, bet ir tuo, kaip jis pakeis jūsų namų atmosferą, suteikdamas jiems šiuolaikišką ir stilingą išvaizdą. Tai puiki investicija į jūsų namų estetiką ir komfortą, kuri džiugins jus ir jūsų svečius ilgus metus!

Kaina nuo 1250 

Aprasymas Išsukamas stalas GENESIS-TAUPE 130 (190)x100xH75 cm

Keraminio valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Išsukamas keraminis valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, Taupe spalvos.

Išsukamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Valgomojo stalas, matmenys: 130 (190)x100xH75 cm

Keramikos valgomojo stalas, kaina: 1250€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.