Valgomojo stalas DORIAN-GRAPHIT 180 (220-260)x90xH77 cm

Pristatymo terminas 30-45 d.d.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected] arba užklausos langelyje


Ieškote modernaus ir valgomojo stalo, kuris ne tik puoštų jūsų namus, bet ir pasižymėtų elegantišku dizainu? Stalas „DORIANGRAPHIT“ pasižymi ne tik aukšta kokybe ir praktiškumu, bet ir universalumu, leidžiančiu jį integruoti įvairiose erdvėse.

Pagrindinės savybės:
Minimalistinis dizainas su grafito spalvos stalviršiu ir juodomis metalinėmis kojomis suteikia stalui modernumo ir elegancijos. Tokia kombinacija puikiai derės prie įvairių interjero stilių – nuo modernaus iki klasikinio. Grūdinto stiklo keramikos stalviršis ne tik pasižymi išskirtiniu atsparumu įbrėžimams, dėmėms ir karščiui, bet ir suteikia nepriekaištingą vizualinį įspūdį, metalinės kojos neabejotinai užtikrins puikų stabilumą. Ištraukiamas stalviršis leidžia lengvai padidinti jo dydį, kai to prireikia. Tai puikus sprendimas, kai norite pakviesti daugiau svečių ar surengti šeimos vakarienę. Dėl savo kompaktiškos formos ir modernaus dizaino stalas „DORIANGRAPHIT“ puikiai tiks ne tik valgomojo, bet ir svetainės ar virtuvės erdvėje.

Plačios derinimo galimybės:
Dėl savo universalumo šis valgomojo stalas gali būti derinamas su įvairaus stiliaus kėdėmis ir interjero elementais. Svetainėje jį galite derinti su moderniomis sofomis ir foteliais, o valgomojo erdvėje – su klasikinėmis ar minimalistinėmis kėdėmis. Virtuvėje stalas puikiai tiks prie modernaus virtuvės komplekto su baro kėdėmis.

DORIANGRAPHIT“ keraminis valgomojo stalas – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybę, praktiškumą, modernų dizainą ir universalumą.

Kaina nuo 1250 

Aprasymas Valgomojo stalas DORIAN-GRAPHIT 180 (220-260)x90xH77 cm

Valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Ištraukiamas valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, grafito spalva.

Išskleidžiamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Keramikos valgomojo stalas, matmenys: 180 (220-260)x90xH77 cm

Keraminis valgomojo stalas, kaina: 1250€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.


*Svarbu: perkeliant stalą negalima imti už stalo stalviršio, būtina imti už metalinės konstrukcijos.