SOFA-LOVA

Kokybiška sofa-lova yra tiesiog nepamainomas baldas, kuris Jūsų namuose taps ne tik stilinga interjero puošmena, bet ir suteiks galimybę nepriekaištingam poilsiui namiškiams ar svečiams. Jei ieškote baldų internetu, tuomet mes mielai Jums padėsime išsirinkti – pasidalinsime patarimais, į ką svarbu atkreipti dėmesį, kodėl skiriasi sofų kaina, kaip išsirinkti geriausiai tinkančią Jūsų interjere ir pateisinančią visus lūkesčius.
Praktiškas sprendimas namų erdvėje
Ištiesiamos sofos-lovos yra itin vertinamos dėl savo praktiškumo ir funkcionalumo. Ypač jos puikiai tarnauja interjeruose, kuriuose reikia taupyti erdvę. Galima pastebėti, jog pastaraisiais metais miegamosios sofos lovos vis dažniau pritaikomos studijos tipo butuose, loftuose. Ypač toks baldas pasitarnauja tuomet, kai patalpos yra skirtos nuomai. Išskleidžiama sofa su patogiu mechanizmu dažniausiai turi ir dėžę patalynei todėl galima sakyti, kad atlieka ne tik sofos-lovos, bet ir spintos funkciją. Tokiu baldu galima atskirti interjero erdves, o dienos metu minkšta sofa puikiai tiks priimti svečius ar namiškiams tingiai leisti laiką jaukioje aplinkoje.
Miegamosios sofos lovos dažnai įsigyjamos ir tuomet, kai siekiama namus įrengti kiek pigiau ir sutaupyti, kai minkštas baldas tarnauja ir kaip svetainės ar poilsio zonos akcentas dienos metu, ir kaip patogi lova miegojimui naktį. Norintiems sutaupyti taip pat patariame domėtis, kada vyksta mūsų baldų išpardavimas. Apie tai galime informuoti asmeniškai Jums patogiu būdu.
Dvivietė ar trivietė sofa, kuri lengvai transformuojasi į lovą, gali būti naudojama kasdieniam miegojimui. Sofą-lovą derėtų rinktis tuomet, kai nedidelėje erdvėje norima mėgautis patogumu ir jaukumu, sutaupyti erdvės. Planuodami vietą naujam baldui turėkite omenyje, kad jis užims ne tik sofos kontūrus, tačiau miegojimo mechanizmas padidins ir baldo plotą. Išskleidus sofą ji taps patogia dvigule lova, tad ir jos plotas taps panašus į tokio miegamojo erdvei įprasto baldo plotą. Visus baldus Jums patogiu metu kviečiame apžiūrėti mūsų ekspozicijose, o taip pat visada galite kreiptis tiesiai į mus internetu ir mielai padėsime išsirinkti, patarsime, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.
Spalvos ir medžiagos pasirinkimo galimybės
Jei ieškote naujos sofos savo namams, pastebėjote, jog net ir tokių pačių išmatavimų baldai gali kainuoti labai skirtingai. Iš ko susideda kaina ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis? Ieškantiems pigios sofos lovos turime ir kiek prastesnių žinių, nes, jei baldas pigus, tuomet labai tikėtina, kad jo gamybai panaudotos prastesnės kokybės medžiagos. Miegamoji sofa iš kitų baldų išsiskiria tuo, jog joje naudojamas specialus mechanizmas, kurio pagalba išsilanksto baldo miegama dalis ir sofa tampa dažniausiai dvigule lova. Tokio tipo baldui pagaminti reikia kiek daugiau medžiagų, prisideda papildomas metalinis mechanizmas. Todėl natūralu, kad sofa-lova kainuoja šiek tiek brangiau nei įprasta sofa.

Dar vienas itin svarbus minkšto baldo elementas yra gobelenas. Mes gaminame baldus su įvairiais apmušalais ir siūlome rinktis iš pačių geriausių medžiagų. Tai gali būti tiek medžiaginis apmušalas, tiek veliūrinė danga, įvairiaspalvė natūrali oda. Nesvarbu, ar tai bus, pavyzdžiui, moderni žalia medžiaginė, ar klasikinė ruda odinė sofa su medienos apdaila – galime pasiūlyti baldus įvairiems skoniams, o daugelis sofų gali būti su miegamojo mechanizmu.
Odinė miegamoji sofa dar dažnai stereotipiškai vertinama kaip ne tokia patogi, nes tariamai odinis paviršius yra slidus ir nepatogus. Galime drąsiai paneigti šį mitą. Kokybiška ir minkšta natūrali oda užtikrina maksimalų patogumą, o taip pat – ilgaamžiškumą. Odiniai baldai ne veltui yra vertinami dėl savo patvarumo, tad modernios ar klasikinės sofos taip pat ne išimtis.

Odinės sofos priežiūra nėra sudėtinga, reikia tik laikas nuo laiko nuvalyti jos paviršių ir reguliariai atnaujinti odą specialiai tam skirtų kokybiškų valymo produktų pagalba. Šių priemonių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje, o jas rekomenduoja geriausi Europos odų dirbėjai.

Taigi, jei ieškote sofos, kuri ir puoštų Jūsų interjerą, ir atliktų patogios lovos funkciją, tuomet kreipkitės į mūsų specialistus ir mielai padėsime išsirinkti geriausią variantą. Pasitarti su specialistais yra labai pravartu, nes taip greičiau išsiaiškinsite apmušalų skirtumus. Taip pat – mes kruopščiai paaiškinsime, kaip prižiūrėti baldus, kad jie išliktų ilgiau minkšti, o miegamosios dalies mechanizmas tarnautų ilgus metus naudojant jį kad ir kasdien.