Juodasis Alksnis

Kaina nuo 1050 

Kaina nuo 990 

Kaina nuo 1090 

Kaina nuo 1100 

Kaina nuo 1090 

Kaina nuo 990 

Kaina nuo 1190 

Kaina nuo 890 

Kaina nuo 890 

Kaina nuo 890 

Miegamojo baldai

Kokybiški modernūs ar klasikiniai miegamojo baldai, kuriuos gamina „Juodasis alksnis“, yra vertinami dėl savo stiliaus ir patvarumo. Nauji miegamojo baldai taps ne tik Jūsų privačios erdvės puošmena, bet ir užtikrins puikų poilsį. Patogu rinkis internetu, o, jei turite klausimų, kreipkitės ir mes mielai Jums patarsime. Ką svarbu žinoti, jei nusprendėti atsinaujinti ar įsirengti miegamąjį?

Aukštos kokybės miegamojo baldai

Stilingi miegamojo baldai yra keikvieno svajonė, tad mielai padėsime ją įgyvendinti. Ilgus metus gamindami baldus ir skirdami duag dėmesio detalėms galime patikinti, jog be estetinio grožio dar labai svarbu, kad baldai būtų patvarūs. Jei, pavyzdžiui, mediniai baldai namų erdvėse sudėvimi lėčiau, tai minkšti baldai yra kiek mažiau atsparūs trinčiai ir renkantis juos nederėtų taupyti kokybės sąskaita. Pavyzdžiui, pigiau įsigyti miegamojo baldai tikėtina, jog bus pagaminti iš mažiau kokybiškų medžiagų. Puikus pavyzdys yra odinės lovos, kurios vertinamos dėl savo ilgaamžiškumo ir dėl lengvos priežiūros. Itin paprasta nuo odinių paviršių nuvalyti dulkes, jos nesikaupia audinyje.

Ne ką mažiau svarbus ir lovos karkasas bei čiužinys, tad, jei ieškote išties kokybiško baldo, kreipkitės į mus. Jei nerasite tinkamų miegamojo baldų msų kataloge, tuomet juos pagaminsime pagal individualų užsakymą specialiai Jums.

Miegamojo baldų įvairovė ir kaina

Lova ir ikiti miegamojo elementai užtikrina kokybišką pilsį, o šioje privačioje erdvėje turite jaustis tobulai. Todėl visai nesvarbu, ar tai bus žali, raudono, o gal, pavyzdžiui, balti miegamojo baldai – svarbiausia Jums mielas estetinis grožis ir nepriekaištingas patogumas. „Juodasis alksnis“ miegamojo baldai Kaune ar kituose didžiuosiuose miestuose eksponuojami msūų ir mūsų partnerių parduotuvėse.

Minkštųjų baldų kaina gali skirtis nors iš pirmo žvilgsnio, pavyzdžiui, lovos atrodo panašaus dydžio ir apdailos. Baldų kainos priklauso ne tik nuo to, kokie bus jų išmatavimai, bet ir nuo pasirinktų apdailos medžiagų, šių medžiagų klasės. Mes siūlome aukščiausios kokybės baldus, kuriuos gaminame iš geriausių medžiagų. Pagrindinės Jūsų miegamojo detalėmis pasirūpinsime ir mielai patarsime, ne tik kokius baldus rinktis, bet ir profesionaliai pakonsultuosime audinių, baldų mechanizmų ar baldų priežiūros klausimais. Kreipkitės Jums patogiu būdu.

English description