Valgomojo stalas ARTISTICO-WHITE 180 (260)x90xH76 cm

Pristatymo terminas: 30-45 d.d.

Ekspozicijoje: nėra. Informacija apie baldus, kurių nėra ekspozicijoje, teikiama tik el. paštu [email protected] arba užklausos langelyje


Norite tokio stalo, kuris ne tik taptų jūsų namų centru, bet ir atspindėtų jūsų asmenybę? Valgomojo stalas „ARTISTICOWHITE“ gali tai pasiūlyti. Šis stalas – tai ne tik vieta, kur renkasi šeima, bet ir meno kūrinys, kuris įkvėps ir žavės daugelį svečių!

Dizainas, kuris kalba patrauklumo kalba. Šio stalo dizainas – tai modernumo ir elegancijos simbiozė. Baltas marmuro imitacijos stalviršis, kuris atrodo lyg tikras marmuras, sukuria prabangos ir išskirtinumo atmosferą. Subtilūs šviesūs ir tamsūs raštai ant stalviršio suteikia jam gyvybės ir dinamikos.
Funkcionalumas susitinka su estetika. „ARTISTICO-WHITE“ yra ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Jo erdvus stalviršis leidžia lengvai sutalpinti visus valgomojo indus, o tai yra būtina kiekvienai šeimos vakarienei ar draugų susibūrimui. Stalo kojos, formuojančios unikalų „X“ raštą, ne tik garantuoja stabilumą, bet ir yra tikras dizaino šedevras.
Kokybė, kurią galite jausti. Kiekviena stalo detalė yra pagaminta su meile ir rūpestingumu. Aukso spalvos detalės prideda prabangos pojūtį, o juodos metalinės kojos – modernumo. Tai stalas, kuris tarnaus ilgai ir taps jūsų namų puošmena.

Valgomojo stalas ARTISTICO-WHITE“ – tai vieta, kur susikuria atsiminimai, tad leiskite jam tapti Jūsų namų istorijos dalimi!

Kaina nuo 1250 

Aprasymas Valgomojo stalas ARTISTICO-WHITE 180 (260)x90xH76 cm

Valgomojo stalo matmenys ir kaina:

Ištraukiamas valgomojo stalas, stalviršis: stiklo keramika, balta spalva.

Išskleidžiamas stalas, kojos: metalinės, dažytos juodai

Valgomojo stalas, matmenys: 180 (260)x90xH76 cm

Valgomojo stalas, kaina: 1250€


Valgomojo stalo medžiagos: stiklo keramika, nerūdijantis plienas.

Nuolaida baldams: nurodyta kaina yra su pritaikyta galiojančia nuolaida baldams.


*Svarbu: perkeliant stalą negalima imti už stalo stalviršio, būtina imti už metalinės konstrukcijos.