Stalas ir kėdės

Norite atnaujinti ar įsirengti savo namus ir suteikti jiems jaukią išvaizdą? Su tokia didele baldų pasiūla lengva pasimesti dizainų, spalvų ir formų įvairovėje. 

Stalas ir kėdės – tai kombinacija, kurią suderinti tarpusavyje gali atrodyti kaip gan komplikuota ir daug žinių reikalaujanti užduotis. 

Dėl to paruošėme jums gidą, kaip greitai ir paprastai galite rasti jums patinkantį stalo ir kėdžių komplektą, kuris atrodys lyg sukombinuotas interjero dizainerio.

Stalo ir kėdžių komplektai pagal derinimo principus

Tam, kad stalo ir kėdžių komplektas derėtų tarpusavyje ir jūsų erdvėje, būtina žinoti keletą taisyklių:

Stalas turi būti:

  1. Pakankamai didelis, kad tilptų visi namuose gyvenantys žmonės ir būtų mažiausiai 2 papildomos vietos svečiams;
  2. Pakankamai aukštas, kad nespaustų kelių ir kėdės porankiai lengvai pasislėptų po stalviršiu;
  3. Kompaktiškas, kad kambarys neatrodytų perpildytas bei netvarkingas, tačiau aplinkui stalą liktų 1 m tarpas nuo kitų baldų ar sienų;
  4. Papildantis jūsų interjerą, kad neatrodytų, jog pasiskolinote jį iš kaimyno ir nesusilietų su grindimis;
  5. Praktiškas, kad nebijotumėte “ne taip” prisiliesti;
  6. Lengvai prižiūrimas ir valomas, kad galėtumėte prie jo palikti vaikus be priežiūros.

Kėdės turi būti:

  1. Patogios, kad neprailgtų sėdėjimo laikas, nejaustumėte jokio diskomforto, vėliau neturėtumėte problemų su laikysena ir jūsų svečiai norėtų pas jus sugrįžti;
  2. Ne per aukštos, kad tarp kėdės ir stalviršio liktų mažiausiai 20 cm tarpas;
  3. Derančios prie jūsų namų dizaino, kad kėdes galėtumėte naudoti ir kituose kambariuose.

Stalo ir kėdžių komplektai

Pasižvalgykite idėjų…

1 – Stalo ir kėdžių komplektas atsiduodantis prašmatnia klasika

Modernų itališką valgomojo stalą „BLANCO“ puikiai pritaikysite visoms progoms: šventėms, vakarėliams ir kasdieniam naudojimui. Su specialia prailginimo sistema „UP“, galite padidinti stalą net iki 240 cm ir taip be jokių sunkumų susodinti visus svečius. Stiklo keramikos stalviršį bus lengva ir paprasta prižiūrėti, dėl to „BLANCO“ valgomasis stalas yra puikus pasirinkimas šeimoms turinčioms vaikų. 

Prie stalo derinkite patogias, tobulai prie stalo aukščio tinkančias kėdes „JA-K09-A“. Jas personalizuokite pagal savo namų interjerą ir asmeninį skonį – išsirinkite jums patinkantį apmušalą ir norimą spalvą.

Komplekto kaina: valgomojo stalas su kėdėmis nuo 1,610 eur.

Stalas ir kedes
Valgomojo stalas BLANCO
Stalas ir kedes
Valgomojo kėdė JA-K09-A

2 – Stalo ir kėdžių komplektas apjungiantis modernumą ir universalumą

Ištiesiamas virtuvės stalas „BLANCO“ bus ištikimas jūsų šeimos draugas kiekvieną dieną, o ypač švenčių metu. Su vienu prailginimo elementu galėsite ištiesti stalą iki 200 cm, o su dviem prailginimo elementais net iki 240 cm. Ši funkcija leis jūsų svečiams jaustis patogiai ir jaukiai, o jums nebereikės sukti galvos: „Kur susodinti visus draugus?“. 

O svečius pasodinti siūlome ant ilgaamžiškų, itin patogių ir malonių liesti „JA-K09-B“ kėdžių. Pirkdami komplektą, galite įsigyti ir daugiau nei 6 kėdes. Kol jų nenaudojate prie stalo, galite jas lengvai pritaikyti ir kitose namuose esančiose erdvėse.

Komplekto kaina: valgomojo stalas ir kėdės nuo 1,300 – 1,800 eur.

Stalas ir kėdės
Valgomojo stalas BLANCO
Stalas ir kėdės
Valgomojo kėdė JA-K09-B

3 – Stalo ir kėdžių komplektas komfortiškai kasdienybei

Daug elegantiškesnė ir subtilesnė stačiakampio stalo versija, tačiau tokia pat praktiška ir universalivalgomasis stalas „TWIST“. Švelnaus ovalo forma užapvalintais kampais puikiai tiks mažesniuose kambariuose, kadangi sukuria iliuziją, kad valgomajame yra daugiau erdvės. Galite rinktis iš dviejų prabangių „Pure Black“ ir „Armani Grey“ stiklo keramikos stalviršio spalvų. 

Prie elegantiško stalo derinkite ir elegantiškas kėdes „JA-K09-B“. Jei taupote vietą, tokio stiliaus kėdės be porankių yra puikus pasirinkimas, kadangi jas lengviau paslėpti po stalu ir jos užima mažiau vietos. Nuspręskite kokio tipo kėdės apmušalas jums labiau prie širdies – natūrali itališka Toledo oda ar aukštos kokybės gobelenas.

Komplekto kaina: valgomojo stalas su kėdėmis nuo 1,200 – 1,700 eur.

Stalas ir kedes
Valgomasis stalas „TWIST“
Stalas ir kėdės
Kėdė „JA-K09-B“

4 – Nepriekaištingos kokybės stalo ir kėdžių komplektas

Jei galvojate, kad balta spalva iš viso neturėtų būti virtuvėje – atėjo laikas panaikinti šį mitą! Susipažinkite su moderniu ir nepaprasto grožio ištiesiamu virtuvės stalu „FLAME“. Jis suteiks jūsų valgomajam prašmatnumo ir išskirtinumo prieskonį. Specialus stiklo keramikos stalviršis nereikalauja daug priežiūros, bus patvarus, ilgaamžis ir atsparus drėgmei. 

Norint įsigyti visą komplektą, rekomenduojame stalą derinti su „JA-K01-B“ stiliaus kėdėmis. Tokios kėdės su porankiais atrodo prabangiau, yra daug platesnės, patogesnės ir lengviau pritaikomos kituose kambariuose. Specialiais dažais padengtos metalinės kėdės kojos ne tik puikiai atrodo bet ir yra ilgaamžiškos, atsparios įtrūkimams bei braižymuisi.

Komplekto kaina: valgomojo stalas ir kėdės nuo 1800 – 2300 eur.

Stalas ir kėdės
Stalas "FLAME"
Stalas ir kėdės
„JA-K01-B“ stiliaus kėdės

5 – Stalo ir kėdžių komplektas – funkcionalus ir stilingas

Jei turite milžiniško dydžio valgomąjį ir nežinote kaip užpildyti erdvę, įsigykite „transformerį“. Išskirtinis valgomojo stalas „DORIAN“ su grafito spalvos stiklo keramikos stalviršiu, juodomis metalinėmis kojomis ir prailginimo funkcija. Toks stalas kiekvieną dieną puoš jūsų namus ir nustebins jūsų svečius. Tai yra idealus pasirinkimas jei mėgstate didelius žmonių susibūrimus ar šventes, nes galite prailginti stalą net iki 260 cm. 

Kad viskas tobulai derėtų tarpusavyje, rinkitės pilkos spalvos valgomojo kėdes „JA-K01-A“ arba jei norite sukurti kontrastingą dizainą, galite ieškoti sau patinkančio ryškaus atspalvio. Minkštos ir patrauklios valgomojo kėdės yra ne tik žavios bet ir tvirtos, patvarios, stilingos bei ilgaamžės.  

Komplekto kaina: valgomojo stalas su kėdėmis nuo 2,200 – 2,700 eur.

Stalas ir kėdės
Valgomojo stalas „DORIAN“
Stalas ir kėdės
Valgomojo kėdes „JA-K01-A“

6 – Stilingas ir ilgaamžis stalo ir kėdžių komplektas

Nerūdijančio plieno juodos metalinės kojos ir pilkšvai rusvos spalvos stiklo keramikos stalviršis – stalas „CONCERN“ specialiai sukurtas tam, kad prisitaikytų prie bet kokio jūsų namų interjero. Išnaudokite stačiakampio stalo privalumus: puikiai tiks pailguose ar siauruose kambariuose, galima susodinti daug svečių, tokia forma yra praktiška, funkcionali ir universali. 

Kadangi prie tokio stalo norėsite sėdėti kiek galima ilgiau, rekomenduojame „JA-K07“ stiliaus kėdes. Jos švelniai apgaubs ir išliks minkštos bei nesideformuos net po daugelio metų naudojimo. Kad ir kokią kėdės apmušalo medžiagą pasirinksite, jas puikiai suderinsite su skirtingais interjero dizainais – nuo klasikinio iki modernaus.

Komplekto kaina: valgomojo stalas ir kėdės nuo 1,800 – 2,300 eur.

Stalas ir kėdės
Stalas „CONCERN“
Stalas ir kėdės
„JA-K07“ stiliaus kėdes

7 – Stalo ir kėdžių komplektas, kai norisi jaukiai ir minimalistiškai

Visiems, ieškantiems išskirtinio dizaino už prieinamą kainą – virtuvės stalas „LEAF“ su baltos spalvos stiklo keramikos stalviršiu. Dėl savo rašto primenančio baltą marmurą, keramikinis stalas sukurs šviesos, jaukumo ir elegantiškumo įspūdį jūsų valgomajame ar virtuvėje. Stalas itin lengvai valomas, prižiūrimas, neįgeria skysčių ir yra atsparus braižymuisi, dėl to puikiai tiks šeimoms turinčioms vaikų. 

Prie „LEAF“ derinkite minimalistines „JA-K09-D“ stiliaus kėdes be porankių. Pasirinkę natūralios Toledo odos apmušalus, nenusivilsite – komfortiškas ir malonus liesti paviršius, kurį paprasta ir lengva valyti. Galite rinktis net iš 44 skirtingų odos spalvų!

Komplekto kaina: valgomojo stalas su kėdėmis nuo 600 – 1000 eur.

Stalas ir kėdės
Stalas „LEAF“
Stalas ir kėdės
„JA-K09-D“ stiliaus kėdės

8 – Išskirtinio dizaino stalo ir kėdžių komplektas

Jei ieškote kažko ypatingo, prabangaus, aukštos kokybės ir modernaus – itališkos keramikos stačiakampio formos stalas „UP-MARBLE MATT“ su išskleidimo funkcija yra jūsų pasirinkimas. Individualizuokite savo valgomojo stalą: net 11-a skirtingų stalviršio spalvų ir 7 stalo kojų dizainai. Stiklo keramikos stalviršis niekada nenuvils, nes jis ne tik atrodo prašmatniai, bet ir yra itin patvarus. 

Prie tokio išskirtinio stalo tobulai tiks prabangiais gobeleno audiniais apmuštos kėdės „JA-K01-B“. Galite rinktis net iš 359-ių gobeleno atspalvių. Derinkite kontrastingas spalvas tarpusavyje arba pasirinkite tik vieną, kad sukurtumėte vientisą įvaizdį. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir vizijos!

Komplekto kaina: valgomojo stalas ir kėdės nuo 2,900 – 3400 eur.

Stalas ir kėdės
Stalas „UP-MARBLE MATT“ su kėdėmis „JA-K01-B“

9 – Personalizuokite stilių su šiuo stalo ir kėdžių komplektu

Jei jūsų pagrindiniai stalo kriterijai yra: stilingas, patvarus, lengvai valomas ir skirtas ne tik suburti žmones šiltoje ir jaukioje aplinkoje, bet ir juos sužavėti – rinkitės modernų “DORIAN-BRONZE” stalą su prailginimo funkcija. Tik aukščiausios kokybės virtuvės stalas su išskirtiniais dizaino elementais, kuriuos galite išsirinkti patys! 

Komplektą puikiai papildys aukščiausios kokybės valgomojo kėdės „JA-K12“. Norėdami pridėti prabangos ir elegancijos savo interjerui, galite pasirinkti turtingos ir detalizuotos tekstūros gobeleno apmušalus. Tai yra puiki investicija į ilgaamžiškas, bet tuo pačiu ir minkštas, patogias ir švelnias kėdes.

Komplekto kaina: valgomojo stalas su kėdėmis nuo 2,100 – 2,600 eur.

Stalas ir kėdės
"DORIAN-BRONZE" stalas
Stalas ir kėdės
Kėdės „JA-K12“

Ar stalas ir kėdės turi būti tokio pačio dizaino?

Kaip matote, virtuviniai stalai ir kėdės neprivalo idealiai spalviškai ar stilistiškai derėti, galite sukurti gan žaismingas kombinacijas. 

Pavyzdžiui, apvalus valgomojo stalas su kėdėmis atrodys itin gražiai, jei kėdžių atlošas bus užapvalintas. Nebijokite naudoti drąsių ir ryškių spalvų kėdes, tačiau rinkitės tą pačią formą ir stilių. Taip valgomasis atrodys įdomiau, žaismingiau ir papildomas kėdes lengviau pritaikysite kituose kambariuose. 

Jei nusprendėte pasirinkti ypatingą stilių – skirtingų apmušalų kėdžių komplektą – tuomet jūsų valgomojo stalas turėtų būti kuo paprastesnis, kad nesuteiktų dar daugiau įvairovės. Ir atvirkščiai – jei visos kėdės yra vienodos, galite rinktis išskirtinio dizaino stalą. 

Stalai ir kėdės

Kiek kainuoja stalo ir kėdžių komplektai?

Paprasto stalo kaina prasideda nuo 150 eur, o ištiesiamo stalo – nuo 390 eur. Dideli ir prabangūs stalai kainuoja nuo 650 eur iki 2000 eur ir daugiau, priklausomai nuo stalviršio dizaino ir stalo mechanizmo (su “ištiesiama“ funkcija ar be).

Kėdžių kaina siekia nuo 50 iki 300 eur, priklausomai nuo kėdės tipo, dizaino ir apmušalo. 

Vidutinė viso stalo su kėdėmis komplekto kaina gali svyruoti nuo 750 iki 2000 eur. 

Prabangus stalas su kėdėmis kainuoja nuo 3600 eur iki 4500 eur.