r būtina ieškoti baldų prabangiame salone, jei trokštate stilingai gyventi? Kauniečiai baldų gamintojai rado būdą, kaip naujakuriams ar namų interjerą atnaujinantiems žmonėms iš visos Lietuvos įsigyti naujų modernių ar klasikinių baldų gerokai pigiau, nei jie kainuoja parduotuvėse.

Malonią žinią pirkėjams paskelbė Kaune įsikūrusi bendrovė „JUODASIS ALKSNIS“ – nuo šiol jos gaminami baldai bus eksponuojami ir parduodami fabrike.

Ar iš tiesų iš fabriko iškeliavę baldai tiek daug pabrangsta? „Ne paslaptis, jog nemažą baldų kainos dalį sudaro salono patalpų išlaikymas: nuomos, komunaliniai mokesčiai, kiti veiksniai, dėl kurių baldai pabrangsta mažiausiai 15 procentų. Pavyzdžiui, jei baldas kainuoja 6700 litų, iš jų mažiausiai 1000 litų skiriama salonui išlaikyti”, – neslėpė „JUODASIS ALKSNIS“ atstovas. Bet iš tiesų tai dvelkia egzotika. „Kai rinkausi naujus baldus, už salės „Baldų ekspozicija” sienų dūzgė staklės, kvepėjo pjaustomu medžiu ir natūralia oda. Pasijutau taip, tarsi pati kurčiau savo sofą ir niekas kitas pirmiau manęs jos nenupirks. Be to, ją įsigijau beveik 1000 litų pigiau, nei buvau tokią pat aptikusi prabangiame baldų salone”, – neslėpė džiaugsmo viena pirmųjų pirkėjų, apsilankiusių Kauno pakraštyje įsikūrusiame „JUODASIS ALKSNIS“ fabrike.

Todėl kauniečiai ryžosi netradiciniam žingsniui – taupyti geros kokybės baldų trokštančių pirkėjų pinigus. Tai yra, baldus pardavinėti tiesiai iš fabriko, be prekybos antkainio.  „Ekonominio klestėjimo laikais turėti gražių salonų buvo prestižo reikalas. Tačiau sunkmečiu pastebime, kad pirkėjams nesvarbu, ar baldų salonas įsikūręs patogioje vietoje. Svarbūs tik du dalykai – baldų kokybė ir kaina”, – pastebėjimais dalijosi baldų gamintojai. Jie tikisi, kad į fabriką Kaune atvingiuos daugelio Lietuvos naujakurių ir baldus keičiančių žmonių kelias. Maloniai visų laukiame adresu:

Palemono g. 7A, Kaunas,

tel. 8 66 37 9300,